Tel: +1 (212) 245-7070 | info@amerikayesilkart.com

SİZİ AMERİKA’YA GETİRECEĞİZ!

Yıllardır Amerika’da halkımız için çalışıyoruz

YEŞİL KARTINIZIN SAĞLANMASI

Amerika Yeşil Kart olarak, alanında uzman kadromuzla, müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan, gerektiğinde ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlayan ekibimiz sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. 7 gün 24 saat hizmet verme amacıyla bir araya gelen Amerika Yeşil Kart ekibi, sizlere gerektiğinde hem Türkiye hem de ABD’den her türlü sosyal platformlar (Facebook, Twitter, Youtube, Facetime, Whatsapp, Viber, vb.) aracılığıyla sürekli hizmet vermektedir.

Amerika Yeşil Kart olarak, Green Card konusunda uzman Avukatlarımızla birlikte yürüttüğümüz bu süreçte temel prensibimiz, sizlere durumunuza uygun en doğru başvuruyu, kafa karıştırmadan, sonuç odaklı bir şekilde hazırlamaktır.

FORMU DOLDURUP ÖDEME YAPIN100%
BİZ GİRİLEN FORMU İNCELEMEYE ALIYOR, SONRA DA ABD HÜKÜMETİNE GÖNDERİYORUZ100%
ABD HÜKÜMETİ BİLGİLERİ İNCELEYİP, SONUCUNU BİZE ULAŞTIRIR100%
SİZE YEŞİL KART SONUCUNU HEMEN GÖNDERİYORUZ100%

Amerika Yeşil Kart olarak, Green Card çekilişini kazanmanız sonrasında sektörde bizi diğer hizmet sağlayıcılardan farklı kılan özelliğimiz ön plana çıkmaktadır. İşte tam da bu noktada, Green Card çekilişini kazandığınızda, sizlere ne yapmanız gerektiği ve süreci nasıl ilerletmeniz gerektiği noktasında Green Card alanında uzman Avukatlarımıza yönlendiriyoruz. Dilediğiniz takdirde Green Card dosyalarınızın hazırlanması ve mülakatlar sürecinde sizlere ayrıca danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Bu noktada sizlere beraber yürüttüğümüz bu başvuru sürecinde; başvuru formlarınızın doğru ve kusursuz bir şekilde hazırlanması, elektronik ortama aktarılması, ABD makamlarının istediği tarihte ve formatta düzenlenmesi ve başvuru sonrası alınacak sorgu numarasının sizlere ulaştırılması noktasında hizmet vermekteyiz.

Amerika’da daha başka neler yapıyoruz

Yatırımcı Vizesi

Göçmen olmayan Tüccar (E1) veya Yatırımcı (E2) vizesi, Amerika Birleşik Devletleri ile ticari antlaşmaya dahil ülke arasında hizmet veya teknoloji ticareti dahil çeşitli operasyonları yürütmek veya başvuru sahibinin yatırım yaptığı bir şirketin operasyonlarını geliştirmek, yönetmek üzere gelen veya önemli bir miktarda sermaye yatırımı yapacak olan başvuru sahipleri için sağlanır.

Gayrimenkul

Gayrimenkul konularıyla ilgili merak ettiğiniz, danışmak istediğiniz herhangi bir şey olması ya da işlemlerin nasıl başlatılacağını öğrenmek için lütfen bizimle irtibate geçmekten çekinmeyiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

ABD Göçmenlik

Müvekkillerimize daimi ikametgah, göçmen vizesi ve geçici vizelerin hazırlanmasından başvurusuna kadar; iş vizeleri, iş bağlantılı ya da aile dolayısıyla alınan göçmen vizeleri, feragat ve vatandaşlığa geçiş işlemleri gibi her türlü konuda hizmet vermekteyiz.